hedder
درخواست میر حسین از جنبش : همصدایی ، پیوند ، چشم پوشی ، یک رنگی ، هوشمندی ، سرزندگی ، وحدت احزاب ، مکاتب و افکار ، مبارزه همراه زندگی ، جدی و دائمی بودن اعتراضات تا سر منزل مقصود، اهمیت تقویت شبکه های اجتماعی، بی معنا بودن ترس از مرگ در جنبش سبز، شجاعت همراه فراست، جا نداشت حركت شما به كیش شخصیت آلوده شود

صفحه نخست
اخبار پايگاه اطلاع رسانی راه سبز امید ، پارسا

برادر بی قراره ،

دانشجوی عزیز ، روح دوستانتان در فضای کلاس التماس خونخواهی از تو دارند ، هزاران فارغ التحصیل بی کار شهر با زبان اندوه به تو می گویند چه نشسته ای که سرمایه های این مرز و بوم به تاراج رفته و امیدی به آینده نیست ، دختران به خاک و خون نشسته در کوی تو را می خوانند ، عزیزان شما تا درب دانشگاه بیایید تا ببینید این بار ملت داغدیده با خون خود از شما محافظت می کنند.
با شروع سال تحصیلی همه امید جنبش سبز به حضور مجدد دانش و دانشجو در صجنه می باشد ، حضوری که دشمنان آزادی همواره از آن می ترسیدند و هر اتفاقی که می افتاد ابتدا آن قشر مظلوم را سرکوب می نمودند .
اما همه اقدامات با برنامه و هماهنگ و با کمترین هزینه صورت گیرد ، تا مرگ این دیکتاتوری کثیف اندکی همت و غیرت فاصله است .

دوستان بالاتر ،
با توجه به افزایش لینکهای ضد دینی و مذهبی و دقت به اینکه که چنین لینکهایی برای چه کسانی ضرر و سود دهی دارد ، از شما سوا ل می نمایم ، آیا این لینکها رهبران جنبش سبز را شاد می نماید ، آیا افرادی چون منتظری ، صانعی ، کروبی ، خاتمی و موسوی با دیدن این لینکها امتیاز مثبت خواهند داد .

ولی برعکس کودتاچی با این لینکها و امتیازهای آن بهره برده به برادران سپاهی و بسیجی که کم کم وجدان درد گرفته اند ، اثبات می نماید که شما جماعتی مرتد را کشته اید ، از این پس بیشتر بکشید .

آیا این لینکها باعث پیشبرد این جنبش می شود ؟ جنبشی که بسیاری از اعضای آن جامعه دیندار و روحانی هستند ، یا اینکه برعکس گروههای مختلف جنبش را به بحث و جدل سرگرم نموده تا مبادا مثلا برنامه 13 آبان را گرم جلوه دهند .
با این دلایل و بسیاری موارد دیگر آیا کسی جز اطلاعات یا عناصری که جیره خوار او هستند در این شرایط به قران و اسلام و دین بی احترامی می نماید ؟
خواهشا در امتیاز دهی به لینکها دقت کنید .


با توجه به اظهارات مهمی که در بخش نظرات یکی از لینکها صورت گرفت کلیه مباحث دو طرف رو در رابطه با جنبش سبز و نحوه برخورد با رهبران فعلیش رو تو این لینک قرار دادم ، خوشحال میشم اگه دوستان نظرات خودشون رو هم اعلام کنند :

نویسنده مطلب

هموطن عزیز ، / 30 سال درد دوری از وطن دوری از خاکی که از اون ساخته شدی و به اون بر می گردی ، دیدن این همه ظلم و ستم ، کشتارهای سال 1367 ، قتلهای مظلومان زنجیره ای ، طولانی کردن جنگ و کشته شدن هزاران فرزند پاک ایران ، خون ندا رو صورتش ، دربدری مادر سهراب جلوی اوین و جاهای دیگه ، شکنجه و تجاوز ، غارت اموال کشور متمدن ما برای توسعه جنگ و خونریزی به خارج کشور ، مشاهده جوونهای پیر و فقیر کشوری ثروتمند ،کتک خوردن خاتمی روز 25 خرداد و روز 27 شهریور ، حملات به کروبی و احتمال آغاز اتهام ها و اعدامهای سران اصلاحات ، تنهایی و غربت موسوی و اشک رهنورد و ... / همه اینها دلیلی نمی شه برای خرید یک بلیط و یک کیلو گوجه فرنگی برای زدن تو سر دیکتاتور .
اگه حق ما بچه های داخل رو نخورده بودند ما خودمون می اومدیم اونجا ، ولی شما برید و نشون بدید که خون ایرانی چقدر مقدسه و ارزش هر گونه از خودگذشتگی رو داره .
 پاتریک        رأی ۷-      به علت رأی منفی زیاد پنهان شده. 

فقط مشکل دانشجو بودن، پول، وقت، ... نیست.
اصولن باید دید چه نتیجه‏ای از این کار به دست می‏آید. به نظر من فقط فرافکنی و عقده گشایی و دیگر هیچ.
 پاتریک        رأی 4-


samploy حالت خوشه؟ معلوم هست چی داری میگی؟ شما سبزی ها پاک همون نیم مثقال عقلی که داشتید هم دارید از دست میدید. ماشالا هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده، همه چیز هم که به نفع خودتون مصادره کردید. یه خورده قدرت داشتید، از این حکومت بدتر می کردید.

واقعن... از کجا معلوم که حکومتی که شما دارید بنیان میزارید از اینی که هست گوه تر نباشه؟ این چیزی که شما دارید نشون میدید، حتمن هم گوه تر میشه طوری که گند و کثافتش تا 30 سال دیگه روی دوش این مملکت سنگینی کنه.
 پاتریک        رأی 0


اصلن قبول ندارم. به این جملات نگاه کن ببین چقدر مطلن نادرست توش هست: 

"... طولانی کردن جنگ و کشته شدن هزاران فرزند پاک ایران "
این هیچ ربطی به احمدی نژاد نداره. در واقع موسوی خیلی بیشتر در این مساله مقصر است تا احمدی نژاد

"خون ندا رو صورتش"
ندا هیچ ربطی به نهضت سبز نداشت. ندا هم فکر من و امثال من بود نه شما. ندا یک تحریمی بود و شما حق ندارید خون او را به اسم خودتون مصادره کنید. ندا سازش با این سیستم دیکتاتوری را به هیچ وجه نمی پذیرفت، نه مثل شما که رفسنجانی جانی و فاسد را مثل بت می پرستید. حجاریان که شکنجه گران زیادی را تعلیم داده، خانواده های بسیاری را داغدار کرده، زندگی های زیادی را نابود کرده را قهرمان می دانید و برایش می گریید. 

"شکنجه و تجاوز ، غارت اموال کشور متمدن ما برای توسعه جنگ و خونریزی به خارج کشور"
همه اینها بخش اصلی سیستم فکری موسوی و خاتمی و بقیه اصلاح طلبان است و چیزی جز این را پیاده سازی نخواهند کرد. -"مشاهده جوونهای پیر و فقیر کشوری ثروتمند" اقتصاد اسلامی تمام چیزی است که موسوی و خاتمی برای این مردم به ارمغان خواهد آورد. اینها نتیجه اقتصاد اسلامی است و بس.

- "کتک خوردن خاتمی روز 25 خرداد و روز 27 شهریور" این یکی تنفر انگیز ترین بخش این جملات بود. آدم دچار حالت تهوع میشه از این جمله. از اینکه چقدر این مردم به متجاوزان خودشان بها می دهند و کوچکترین درکی از انسانیت ندارند

  "حملات به کروبی و احتمال آغاز اتهام ها و اعدامهای سران اصلاحات ، تنهایی و غربت موسوی و اشک رهنورد"
 اوکی اینجا دیگه پایان همه چیز است. این آدم به قدری در این افراد ذوب شده که چیزی جز "فرد" را نمی فهمه. همه چیز برای "فرد"! برای "بت" من. هیچ چیز دیگه ای اهمیت نداره. 

"همه اینها دلیلی نمی شه برای خرید یک بلیط و یک کیلو گوجه فرنگی برای زدن تو سر دیکتاتور . اگه حق ما بچه های داخل رو نخورده بودند ما خودمون می اومدیم اونجا ، ولی شما برید و نشون بدید که خون ایرانی چقدر مقدسه و ارزش هر گونه از خودگذشتگی رو داره"
مزخرف محض! کی گفته که شما تعیین کننده میزان تقدس و ارزش ها هستید؟ خود بزرگ بینی، نصیحت، خود محوری انگا بخش اصلی این فرهنگ متعفن جهان سومی است!
نویسنده مطلب
دوستای چپی و کمونیست من ، به همه نظراتتون احترام می زارم ،ولی یه کم به خودتون و شرایطی که توش هستید نگاه کنید ، همین تند رفتن هاتون باعث شد ، به این دربدری کشیده بشید ، ما تو یه کشوری هستیم که بخاطر نوشتن همین دو تا خط اعتراض ، ip هامون trace می شه و بزودی باید به جوخه دار بریم ، اون وقت آقا می گه اقتصاد اسلامی رو بردارید ، بابا همه چیز گاماس گاماس .
در رابطه با جناب خاتمی نیز من چقدر بها دادم به ایشون جز اشاره به دو حادثه که اتفاق افتاده، اون هم بخاطر شخص ایشون نیست بلکه بخاطر این هست که نماینده بیش از 20 میلیون ایرانی رو کتک زده اند ، و الا خود بچه های جنبش سبز ما خوب توجیه هستند که دیگه شخصیت پردازی و بزرگ کردن اشخاص مطرح نیست .
اگه شما جرات داشتی بیای تو ایران و یه روز مقابل اینا مطلب نوشتی اون موقع بیا و اینجور به کسایی مثل کروبی که اینجوری از خود گذشتگی کرده بی احترامی کن .
بنظر من شما طرف مردم نیستی ، کسی که طرف مردمه تو این شرایط اینجوری اظهار نظر نمی کنه
مجددا چند نکته بگم ، جون ما تو ایران بخاطر مسائل امنیتی تو هر ساعتی نمی تونیم متصل شیم ، من تازه نظرات این پاتریک رو خوندم ، جناب پاتریک شما هنوز نمی فهمی که این جنبش هدفش چیه که دائم احمدی احمدی می کنی و می گی چی به احمدی ربط داره یا نداری ، احمدی کیلو چند ما بچه ها ی داخل که پهنم بارش نمی کنیم .
شما برو یه کم مطالعه کن بعد بیا اظهار فضل کن ،میگی خون ندا ربطی یه جنبش نداره ، اینم نشون دهنده یخ زدگی مغزی جنابعالیه، اکثر اتفاقات اخیر بخاطر حضور تحریمی ها اتتفاق افتاد ، و دست تقلب رو شد ، نسبت دادن ندا به یه گروه خاص غلطه ، ما داریم صحبت از خون مظلوم میکنیم ، تو داری تو چپ و راست خودت یه قول دو قول میزنی ؟!!!
 پاتریک        رأی 0

پیر بابا، متاسفم که دیکتاتوری از هر سلول مغزتون تراوش می کنه. شما سبزی ها الگوی رفتاری 100% مشابهی دارید. به محضی که مخاطب تون حرف مخالفی زد، یک برچسب بزرگ می زنید جلوی دهنش. یا سلطنت طلب، یا مجاهد یا کمونیست. اگر زورتون نرسید، شروع به مزخرف گفتن می کنید.
خصلت دیگه شما اینه که چند تا شخصیتی که گوشت و خون و استخوان شون از این رژیم تشکیل شده و اصولن پایه های کثیف ایرن حکومت را با دست خودشان بنا گذاشتند و با تمام وجود ازش محافظت کردند و می کنند را مثل پدر و مادرتون و حتی بیش از آنها می پرستید.
همان بس که دنباله روی رفسنجانی ها و موسوی ها و خاتمی ها هستید. کسانی که 30 سال جنایت کردند و از شما چنین موجوداتی ساختند که حتی نمی فهمید دنبال جانیان راه افتاده اید. نه قربان، اسم امثال ندا برازنده این نهضت سبز لجنی شما که به امثال رفسنجانی ها و خاتمی ها آلوده هستند، نیست. اصولن نداها همیشه هدف حمله های فکری امثال شما بوده اند. اگر او زنده مانده بود و می توانست در این بحث شرکت کند، هم به او برچسب می زدید و هم با تمام قوا تلاش تان را می کردید که تفکرات او را سرکوب کنید. خدا را شکر که قدرتی ندارید!
حالا از خون او برای نهضت سبز لجنی خودتان اعتبار بسازید. تاریخ را هم که دگر گون کردید. در تمام رسانه ها هم که از او به عنوان سمبل نهضت سبز یاد می کنید. چه دروغ بزرگی! نهضتی که با دروغ بنا گذاشته شده، کثافتی جز جمهوری اسلامی نخواهد شد.
نویسنده مطلب
پاتریک عزیز ،
شما اگه به دیگران و رهبرانشون بی احترامی کنی ، اوناهم شاید مقابله به مثل کنند ، شما از همون اول شروع کردی به بی احترامی به رهبران حزبی که الان برای جنبش ما مفید هستند .
ببین شما یا با رژیم فعلی مخالف نیستی و تظاهر می کنی و یا اگه با رژیم فعلی مخالفی ، من چند نکته میارم که اگه مخالف باشی نباید مطالبی که قبلا عنوان کردی رو بیان می نمودی :
1 - هرگونه بی احترامی و فحاشی به هر انسانی و هر ملیت ومذهبی زشت و ناپسندیده است .بنده حتی با شعارهایی که "مرگ بر" توشه موافق نیستم ، چرا که مورد خطابتون شاید طرفدارهایی داشته باشه ، بجای اون باید تو شعارها عقاید خود رو گفت .

2- بی احترامی به رهبران احزاب خیلی زشت تر هست چون با اینکار داری به یک مجموعه بزرگ توهین می کنی

3-در جنبش فعلی ما باید اینو در نظر گرفت که طرفمون چه خصوصیتهایی داره : 
- در کشوری که دارای اکثریت متدین هستند بنام دین حکومت می کنه
- هرگونه قتل وکشتار رو برای عموم توجیه دینی می کنه ، و بی پروا سرکوب می کنه
-استفاده از ابزارهای اطلاع رسانی و فریب افکار عمومی رو بلده و بشدت به عوام فریبی اقدام می کنه

4- برای این حکومت که بزرگان دنیا نیز دارند جلوش کم میارند ، باید از همه گونه ابزار و افکار استفاده کرد .

5- آقای خاتمی 8 سال با پشتوانه رای بالای 20 میلیون رئیس جمهور بوده و هم اکنون نیز بسیاری از روسای دنیا به عقاید او احترام می گذارند، پیوستن اون به هر جنبشی بسیار موثر هست ، دیدید که یه بی احترامی در روز قدس به ایشون چه بازتاب جهانی منفی برای حریف و اعتبار مثبت برای جنبش سبز کسب شد.

5- آقای کروبی 8 سال ریاست مجلس رو بعهده داشته ، قبل از اون هم پستهای مهم داشته و از همه مهمتر اینکه نزد بنیانگذار و مراد حکومت فعلی دارای اعتبار بوده ، تنها پیوستن ساده چنین شخصی به هر جنبشی بسیار مهم هست ، چه برسد که ایشون با شجاعت بسیاری از حقایق رو برای مردم روشن کرد.

6- پیوستن اینگونه انسانها خود باعث جذب افراد بیشتر در نتیجه مبارزه راحتتر بر علیه فریب افکار عمومی و توسعه بیشتر یک جنبش به سایر استانهای کشور پهناوری چون ایران می شه .
7- برای پیشبرد چنین جنبشی در مقابل حکومتی که در تنها یک حادثه انتخابات اخیر حدود 3 برابر کل انقلاب قبلی جوون و نخبه رو کشته ، باید خیلی با دقت حرکت کرد ، چرا که هدف این حکومت کشتن مغزهاست قتلهای زنجره ای و کشتار برادران شما در سال 67 رو ببین ، از اینرو هر گونه هزینه بی منفعتی سرعت حرکت جنبش رو بشدت کند می کنه .
8- دوست عزیز نه بنده و نه هیچیک از اعضای جنبش سبز اهل ذوب شدن در رهبرامون نیستیم ، تو این وقایع اخیر ببین خود رهبر ها بارها اعتراف کردند که این مردم ما رو حرکت دادند و به ما خط دادند . در رابطه با آقای هاشمی هم دیدی که حتی دختر ایشونبا پدرش اختلاف سلیقه نشون داد و به پدرش اعتراض می کرد ، من هم که اگه دقت کنی با حضور ایشون در نماز عید فطر ،پوستری طراحی کردمکه به خیلی مسائل توش اشاره کردم .( لینک پوستر)

در خاتمه عرض می کنم همین اواخر با یکی از بچه ها بحث می کردم که همین برخوردهای تندی که با ما کردند رو  اوایل انقلاب با مجاهدین انجام دادند و باعث ایجاد دشمن داخلی و کشته شدن مغزهای زیادی شدند . و گرنه سرنوشت انقلاب شاید به اینجا کشیده نمی شد . هر چند دایی بنده توسط همین گروه در اواخر جنگ کشته شد ولی بنده حاکمان فعلی رو خیلی باطلتر می دونم .
پاتریک عزیز بیایید برای نابودی این دشمن مشترک ، اگه اقدامی هم نمی کنیم باعث ناامیدی دیگران نشیم ، و مطالب قلعه حیوانات رو برای نا امیدی اونها نگیم ، که خود جورح اورل هم با نوشتن اون کتاب می خواست هشداری بده به همه انقلابیون که دقت کنند وگرنه قصدش ابطال همه انقلابها نبود.


جناب رضایی
خواهش می کنم یه گوشه بشین و دیگه به خودت اجازه نده در مورد مجاهدان شجاع دل ما و بریده از دنیای شما اظهار نظر کنی ، شما که می ترسی دیگه این روحیه رو نمی خواد به دیگران هم القا کنی و خودت رو توجیه کنی .شما با یه اظهار نظرت بعد از انتخابات و درخواست ختم الخطاب رهبری ، که بنا به شنیده های ما باعث تحریک رهبر و آن تصمیم عجولانه ایشون شد ، خودت رو در تضییع خون جوانان وطن سهیم نمودی ، لطف کن اظهار نظر دیگه نکن .از اون روز بترس که در دادگاه عدل الهی گناه شما از رهبرت هم بزرگتر قضاوت بشه .

صحبت از تعامل با رهبری می کنی ، کدوم رهبری ، کسی که همه نامه های دلسوزانه سران اصلاحات رو چه قبل از انتخابات و چه بعد ار آن حتی نخوند ، یا اینکه افرادی مثل مجتبی خامنه ای و حجازی نذاشتن به دستش برسه ، حال صحبت تعامل می کنی ، با کسی که راضی می شه جوونای شیعه وسط خیابون جلوی رفقاشون جون بدن ، با کسی که چندین مورد میاد و خط و نشون می کشه واسه مردم معترضش ، با کسی که بی پروا القاب صاحب الزمان رو بخودش نسبت می ده و باعث این ههمه بد بینی به دین شده ، با کسی که همه فهمیدیم اون صفتی رو که به قول شهید مطهری سوز دل برای انسانها رو نداره ، با کسی که بعد از این همه اهدای خون برای این انقلاب یک شبه همه رو نابود می کنه و هنوز هم از اسب دیکتاتوری خود به پایین نیومده ، دیگه تعامل چه معنایی داره ، با همچین کسی ما و بسیاری از مراجع فهیم و آگاه و نخبه گان مقابله می کنیم نه معامله .

آقای رضایی اون وقتی که آمران معروف منتخب رهبر شما هموطن یتیم ما رو با شکنجه کشتند و مادر داغدارش رو بازی میدادند شما کجا بودی که بیای صحبت تعامل کنی ، یکی از دوستان نزدیک من که نسبت نزدیکی با جنابعالی داره و رییس یکی از حوزه های انتخاباتی تون بود قبل از اتخابات خیلی از شما می گفت ، ولی بعد از انتخابات می دیدم همش داره گوشه گیری می کنه .

آقای رضایی مردم ما رو اینقدر بی غیرت فرض کردی که مثل روح الامینی برند و برای مطامع دنیویشون از خون بچه شون بگذرند ، ایشون وقتی سرکار خانم فهیمی مادر تنهای سهراب بدون هیچ کانکشن دولتی ، بر مزار فرزند خود فریاد خونخواهی سر میده باید از خجالت آب بشه ، آقای روح الامینی وقتی سر خاک فرزندش می ره خجالت نمی کشه از اون شهید مبارز و پاک ، آیا به تاراج بردن غیرت ایرانی انقدر آسون شده که به فرزندت تجاوز کنند و بکشندش و بعد تو بری دست بوسی مسببینش .

هیهات ، درسهایی که آقایون که خود از آن بهره ای نبرده بودند و ناخواسته به جوون ایرانی از فرهنگ عاشورا دادند ، بد جوری گریبانگیر خودشون شده ، اونها نمی دونستند وقتی حب عباس تو دل کسی رفت تن به ذلت نخواهد داد ، همون طوری که محسن عزیز ما اینبار از میان جماعتی غافل به میان آمد و آبروی جماعتی دین فروش رو برد.

در خاتمه عرض می کنم که ، شما شاید از دیدن خون بسیاری از جوانان وطن در جبهه موضوع برایتان عادی شده باشد ، ولی این را بدانید که ملت سبز دل ایران زمین از یک قطره خون ندا و سهرابهای خود نخواهد گذشت .


جناب رضایی
خواهش می کنم یه گوشه بشین و دیگه به خودت اجازه نده در مورد مجاهدان شجاع دل ما و بریده از دنیای شما اظهار نظر کنی ، شما که می ترسی دیگه این روحیه رو نمی خواد به دیگران هم القا کنی و خودت رو توجیه کنی .شما با یه اظهار نظرت بعد از انتخابات و درخواست ختم الخطاب رهبری ، که بنا به شنیده های ما باعث تحریک رهبر و آن تصمیم عجولانه ایشون شد ، خودت رو در تضییع خون جوانان وطن سهیم نمودی ، لطف کن اظهار نظر دیگه نکن .از اون روز بترس که در دادگاه عدل الهی گناه شما از رهبرت هم بزرگتر قضاوت بشه .

صحبت از تعامل با رهبری می کنی ، کدوم رهبری ، کسی که همه نامه های دلسوزانه سران اصلاحات رو چه قبل از انتخابات و چه بعد ار آن حتی نخوند ، یا اینکه افرادی مثل مجتبی خامنه ای و حجازی نذاشتن به دستش برسه ، حال صحبت تعامل می کنی ، با کسی که راضی می شه جوونای شیعه وسط خیابون جلوی رفقاشون جون بدن ، با کسی که چندین مورد میاد و خط و نشون می کشه واسه مردم معترضش ، با کسی که بی پروا القاب صاحب الزمان رو بخودش نسبت می ده و باعث این ههمه بد بینی به دین شده ، با کسی که همه فهمیدیم اون صفتی رو که به قول شهید مطهری سوز دل برای انسانها رو نداره ، با کسی که بعد از این همه اهدای خون برای این انقلاب یک شبه همه رو نابود می کنه و هنوز هم از اسب دیکتاتوری خود به پایین نیومده ، دیگه تعامل چه معنایی داره ، با همچین کسی ما و بسیاری از مراجع فهیم و آگاه و نخبه گان مقابله می کنیم نه معامله .

آقای رضایی اون وقتی که آمران معروف منتخب رهبر شما هموطن یتیم ما رو با شکنجه کشتند و مادر داغدارش رو بازی میدادند شما کجا بودی که بیای صحبت تعامل کنی ، یکی از دوستان نزدیک من که نسبت نزدیکی با جنابعالی داره و رییس یکی از حوزه های انتخاباتی تون بود قبل از اتخابات خیلی از شما می گفت ، ولی بعد از انتخابات می دیدم همش داره گوشه گیری می کنه .

آقای رضایی مردم ما رو اینقدر بی غیرت فرض کردی که مثل روح الامینی برند و برای مطامع دنیویشون از خون بچه شون بگذرند ، ایشون وقتی سرکار خانم فهیمی مادر تنهای سهراب بدون هیچ کانکشن دولتی ، بر مزار فرزند خود فریاد خونخواهی سر میده باید از خجالت آب بشه ، آقای روح الامینی وقتی سر خاک فرزندش می ره خجالت نمی کشه از اون شهید مبارز و پاک ، آیا به تاراج بردن غیرت ایرانی انقدر آسون شده که به فرزندت تجاوز کنند و بکشندش و بعد تو بری دست بوسی مسببینش .

هیهات ، درسهایی که آقایون که خود از آن بهره ای نبرده بودند و ناخواسته به جوون ایرانی از فرهنگ عاشورا دادند ، بد جوری گریبانگیر خودشون شده ، اونها نمی دونستند وقتی حب عباس تو دل کسی رفت تن به ذلت نخواهد داد ، همون طوری که محسن عزیز ما اینبار از میان جماعتی غافل به میان آمد و آبروی جماعتی دین فروش رو برد.

در خاتمه عرض می کنم که ، شما شاید از دیدن خون بسیاری از جوانان وطن در جبهه موضوع برایتان عادی شده باشد ، ولی این را بدانید که ملت سبز دل ایران زمین از یک قطره خون ندا و سهرابهای خود نخواهد گذشت .


جناب آقای قرائتی
با عنایت به اظهارات اخیر جنابعالی در خصوص شعارهای روز قدس و شکستن سکوتتان با بدست آوردن بهانه ستمدیدگان فلسطین در خونخواهی شهید و دادخواهی مظلوم ، مزید اطلاع و ارشاد آن خطیب موارد ذیل به استحضار می رسد :

- رهبر مجتهد عادل : در حوادث اخیر و جبهه گیری حزبی مرجع تقلید جنابعالی خود شاهد بودید که چگونه ایشان خود را تبدیل به یک رهبر حزبی نموده و علیرغم آموخته های ما و شما از فرهنگ اهل بیت با خط نشان کشیدن و تحریک جوانان پرشور و حق طلبمان و صدور دستور کشتار خونین روز شنبه سی ام خرداد ، نه تنها عدالت و اجتهاد بلکه دیانت خود را نیز زیر سوال برد ، در صورتیکه با یک بیان محمدی می توانست باعث جلوگیری از بوجود آمدن عده زیادی قاتل و مقتول گردد .مقایسه تصمیمات ایشان با امام از طرف جنابعلی بسیار خنده دار و مقایسه با امام رضا بسیار نگران کننده است ، هر چند که امام نیز معصوم نبودند و مواضع ایشان در زمان خود ایشان بین علما و مراجع دارای بحث بود ، چه برسد بعد ازگذشت سالها از فوت ایشان.

- نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران : در مورد شعار مذکور در لینکهایی بدوستان گفتم که این شعار برای درک آقایان سخت است و مانند خیلی از تفسیرهای حضرات از قران ، باعث تفسیر به رای خودشان می گردد ، لذا پیشنهاد شعار "غزه منم ، لبنان منم ، بی کار و بی سامان منم" داده شد ، اما مفهوم واقعی شعار فوق ، شعار مذکور اشاره به این است که وقتی هموطنان شما در فقر و خفقان بسر می برند ، وقتی دختر و پسر شیعه بعلت عدم توانایی مالی در خود ارضایی بسر می برد ، وقتی پدران این کشور بعلت عدم استطاعت مالی شاهد بلوغ دختران خود در خانه ای به مساحت یک اتاق در کنار خویش هستند ، ارسال کمکهای مالی سرسام آور که آقایان بعلت مفتضح نشدن تا بحال یک مورد آنرا هم اشاره نکرده اند ، حرام است . به نظر جنابعالی صرف هزینه های سنگین از بیت المال جهت ساخت (مونتاژ) موشکهایی که هزینه هر کدام معادل یک هواپیمای جت می باشد جهت انهدام یک تانک اسرائیلی در شرایطی که جوانان مظلوم کشورتان که پدرانشان شما را به این مقام رساندند ، کار صحیحی می باشد . البته درک مشقات این مظلومان برای کسانی که در رفاه کامل بسر برده و فرزندان خود را در سن 15 سالگی به خانه بخت راهی می نمایند ، محال است.

چطور جنابعالی بعد از اینهمه قتل و تجاوز و شکنجه هموطنانتان الان بفکر السلام علینا افتادید ، چطور وقتی مراجع بیداری چون جناب صانعی دادخواه مظلوم بودند خاموش بودید ، اینگونه تفسیرهای جانبدارانه شما دل صاحب ما را خون نموده و باعث گریختن بسیاری از جوانانی که حب حسین تا اعماق وجودشان می باشد ،از اسلام گردیده است. حتما سطح علمی خود را بیشتر از این مراجع عزیز نمی دانید و اگر هم بدانید برای افرادی چون من دستتان رو می باشد چرا که آگاه هستم که تمامی صحبتهایتان توسط گروهی از طلاب تهیه و توسط شما روخوانی می گردد ، از قضا یکی از این طلاب نسبت همخونی با حقیر دارد .

شما شعار فوق را به اندازه فهم خود درک نمودید ، هر چند تا آن اندازه هم قابل اثبات می باشد ، که وقتی فرزند شما در گوشه ای از منزل مشغول استمنا می باشد ، شما به ندای مظلومان غزه و لبنان نه گفته و بداد فرزند خودتان می رسید و جان خود را نیز فدای او می کنید ، و اگر غیر این کنید در سلامت عقلتان باید شک نمود.

- حق مظلوم : بسیار قباحت دارد شنیدن این سخنان از جنابان مدعی مبلغ دین غریب حضرت امیر ، بعد از سکوت در مورد کشتار اخیر نوابغ و جوانا نکشور ، و خونحواهی گروهی که خود با آنها اختلافات شدید در مذهب دارند و حتی اسلام آنها را نیز قبول ندارند . فرزند شیعه و یتیم 17 ساله ای در کنار گوش جنابعالی تنها بخاطر اعتراض مسالمت آمیز دستگیر و با شکنجه و تجاوز کشته می شود و شما خفقان می گیرید و حال برای منافع دنیویتان ناله حق مظلوم سر می دهید.

جناب قرائتی دوران فریب مردم بسر آمده و تعمد حضرات حجتیه در گریزان کردن مردم از دین محمدی به شکست خورد، عشق مولای ما حسین بن علی شوری در جوان ایرانی ایجاد کرد ، که تا ریشه شما و اربابانتان را نسوزاند خاموش نخواهند شد و خطاب به شهیدان عزیز خود می گویند : لعن الله الممهدین لهم بالتمکین من قتالکم شما با این دنیا طلبی خود لعنت اولین و آخرین را به جان خریدید ، وای به احوال احتضار و برزخ و صراط و قیامت و حضور در مقابل معصومتان.


هموطن عزیز ،
30 سال درد دوری از وطن دوری از خاکی که از اون ساخته شدی و به اون بر می گردی ، دیدن این همه ظلم و ستم ، کشتارهای سال 1367 ، قتلهای مظلومان زنجیره ای ، طولانی کردن جنگ و کشته شدن هزاران فرزند پاک ایران ، خون ندا رو صورتش ، دربدری مادر سهراب جلوی اوین و جاهای دیگه ، شکنجه و تجاوز ، غارت اموال کشور متمدن ما برای توسعه جنگ و خونریزی به خارج کشور ، مشاهده جوونهای پیر و فقیر کشوری ثروتمند ،کتک خوردن خاتمی روز 25 خرداد و روز 27 شهریور ، حملات به کروبی و احتمال آغاز اتهام ها و اعدامهای سران اصلاحات ، تنهایی و غربت موسوی و اشک رهنورد و ...

همه اینها دلیلی نمی شه برای خرید یک بلیط و یک کیلو گوجه فرنگی برای زدن تو سر دیکتاتور . اگه حق ما بچه های داخل رو نخورده بودند ما خودمون می اومدیم اونجا ، ولی شما برید و نشون بدید که خون ایرانی چقدر مقدسه و ارزش هر گونه از خودگذشتگی رو داره .


تو این روزها که هر کسی اظهار نظری می کنه ، هر کسی ایدئولوگ می شه واسه خودش مثل این یارو ازغدی ، جنبش سبز دقت کنه تو زمینه هایی که تخصص نداره پیامهایی رو نده که باعث پایمالی خون شهدای این جنبش بشه که با شعار الله اکبر و یاحسین جان باختند .

بجای اینکه در مقابل اعیاد مذهبی جبهه بگیرند برند مطالعه کنند و با سلاح دانش به این قوم دشمن علم بتازند . به اون دوستایی که بنظر من احتمال اطلاعاتی بودن آنها بسیار بالاست ، و لینکهایی می زارند که به آخوند و .. اهانت می کنند ، باید گفت مگه تو جمع تظاهراتها نیستی ببینی که چطور همین آخوندها انرژی می دند به بچه ها ، چطوری با حضورشون دلگرمی میدند برای سبزاندیشی ، به اونا بگید مگه الان یکی از رهبران ما شیخ بزرگوار ، آخوندی نیست که از 30 سال اعتبارش گذشت ولی از حق شما دفاع کرد ، انسان وارسته ای که کمتر می شناختیمش و با این شناخت اگه الان انتخابات بود خیلی ها شک می کردند تو رایشون بین شیخ و سید ما .

مگه این کلمه آخوند چیه که انقدر روش حساسید ، الان مگه این مرتیکه ا.ن آخونده یا اون سپاهی و بسیجی آخوندند که بچه ها رو کشتند . تو نظراتون دقت کنید ، یکی از تصاویر روز قدس یه آخوندی رو نشون می داد که پسرش با پیراهن آستین کوتاه پرچمی سبز داشت ، برای احترام به این عزیزان ، احترام به جناب خاتمی ، کروبی و .. ، خواهش می کنم بجای لغت آخوند یه چیز دیگه بگید ، مثلا بگید دزدان لباس پیامبر یا هر چی دیگه .


رفقای سبز دل و سبز پیشه
خسته نباشید ،

یکصد روز کتک خوردید ، یکصد روز کشته شدن رفیق و برادر و خواهر دیدید ، شما را که حتی از دیدن خون گوسفند از دوران طفولیت منع می کردند ، خون برادر و خواهر دیدید ، یکصد روز بغض داشتید و ولی در مقابل دولت کودتا بغض خود را نشکسته و فریاد زدید ، به نمازشان رفتید باتوم خوردید ، به مزار شهدا رفتید با کتک رانده شدید ، با زبان روزه به قدسشان رفتید با گاز اشک آور روزه تان شکست .

تاریخ ایران به خود می بالد که یکصد روز سبز ، اینبار توسط جوانان سبز دلش آفریده شد ، جهانیان به شما مبارزان شجاع غبطه می خورد و از دور یکصد قسمت سریالی را می دید که با دیدن هر قسمت آن بارها می گریست و بخود می لرزید و درس آزادگی را از شما می آموخت .

در این روز عید مطمئن باشید که حضرت صاحب بیزاری می جوید از جماعت گمراهی که به نماز دجال زمان رفتند ، ایمان داشته باشید که امام زمان امروز در سپاه سبز شما و کنار شماست ، با شما کتک می خورد با شما می گرید که نام عزیز جدش را بر زبان دارید ، کشته می شوید ولی ذلت نمی پذیرید ، امام زمان امروز دعا میکند شما را که بصورتی هوشمندانه و با کمترین هزینه جهت خونخواهی خون مظلوم و در جهت دفاع از حق ، آبروی جماعتی ریاکار و ملبس به لباس دین جدش را در جهان بردید .

جهانیان بدانند از فردا یکصد قسمت پایانی سریالی کلید می خورد که اینبار به عاشورا ختم می شود ، به آنها که از دیدن این سریال لذت می برند بگویید بروند و در رابطه با عاشورای ما مطالعه کنند تا بیشتر به جزئیات این حماسه پی ببرند ، بدانند که چرا سهراب و ندای ما با یاحسن ، میر حسین شروع کردند و ما در عاشورایی خونین به پایانش می رسانیم .

می بوسم گرد وغبار پایتان را زمانیکه در حال فرارید و کتک می خورید و بازهم نام نامی حسین بن علی را بزبان دارید .
در این روزعید اول شهیدان ، جوانان سبز با دیده خود درب منزل شهدا را جاروب می نمایند .

(لینک در سایت موجود است ولی سایت در حال بازسازی می باشد و بزودی مجهز به بانک اطلاعاتی ثبت وقایع ، شهدا و 30 سال جنایت تدریجی علیه بشریت می گردد )


کودتا چی محترم
با توجه به اینکه شما و مزدورانتان ، علاقه زیادی در شرکت در مراسم و اجتماعات خصوصی این جنبش تا کنون نشان داده اید ، جهت اطلاع ، سایر مراسم های این جنبش تا روز عاشورا به اطلاع رسانده می شود ، باشد که همه انرژی خود را در روز قدس صرف ننمایید که روزهای سخت تری در پیش است ، این برنامه از روز عید فطر با فاصله های 30 روز بوده و نکته جالب اینجاست که همگی بمناسبتهای مهم برخورد نموده است :

روز تاریخ کودتا مناسبت محل اجتماع
یک شنبه 88/6/29 100 روز کودتا عید فطر ، عید اول خانواده های شهدا بهشت زهرا
سه شنبه 88/7/28 130 روز کودتا ولادت حضرت معصومه قم
جمعه 88/8/8 140 روز کودتا ولادت امام رضا مشهد
شنبه 88/9/7 170 روز کودتا عید قربان - دو روز قبل آن روز بسیج تهران بزرگراه بعثت پادگان نیروی مقاومت بسیج
محل شکنجه بعضی سران اصلاحات
یک شنبه 88/10/6 200 روز کودتا روز عاشورا خیابان ولیعصر - صدا و سیما
تایید یا لغو نهایی این اجتماعات از طریق صدا و سیما و توسط دبیر کل راه سبز امید ، صورت می پذیرد


متاسفم که علیرغم اینکه 30 سال پست های اول و دوم این مملکت رو داشتی هنوز مردم ایران رو نشناختی ، جوونی که میاد تو خیابون جلو گلوله تو و سایر کودتا چی ها می ایسته ، واسه اینه که انتخاب دیگه ای نداره ، جوونی که فهمیده با وجود یو و سایر عناصر نظامی که دور خودت جمع کردی ، از حالا به بعد برای آیندش هیچ امیدی نیست .

تموم شد اون دوره ای که ماهواره رو می بستید و نه اجازه میدادید اطلاعاتی خارج شه نه چیزی وارد شه ، خودتون بودید و مردم و این تلویزیون دروغ ، هر طرفی می خواستید مردم رو بازی می دادید . الان طرف حسابتون یه جامعه الکترونیکیه و یه جمعیت سبز با اسلحه دانش روز ، که شما و اطرافیانتون از اون اطلاعی ندارید .

وقتی میای این جوری تو نماز جمعه تهدید می کنی معلومه خیلی ترسیدی ، شنیدم خواب نداشتی این چند وقت ، معلومه از این بدتر هم میشه ، می دونی چقدر خون بگردنته . یکی از دلایل این همه لات بازیت هم ، اینه که بیرون ایران جایی نداری بری ، فوقش باید بری پیش حسن نصرالله ، البته اونجا هم بد نیست ، دخترایی مثله حیفا ، اوجنا تردد دارند .

ولی خیلی زرنگی ، وقتی خودت رو با امیرالمومنین مقایسه می کنی ما رو هم خوارج می نامی ، بد جوری اونجام می سوزه ، اومدی رای ما رو دزدیدی دادی به یه ا.ن ، جوونا رو هم که کشتی و داری می کشی ، لاتم که شدی ، حالا نوبت رهبرای ما شده .

ولی اینبار دیگه گو..دی ، اگه واسه جماعت مونگوله اطرافت لات باشی واسه ما شکولاتی ، حالا روز قدس داریم برات ، اگه مردی تو تهران بمون ، تو کل این 30 سال فقط واسه سخنرانی اومدی و جیم شدی .

بازار کوکائین چطوره ، امروز زیاد زده بودیا ، کم مونده بود خودت را جا حضرت علی جا بزنی ، اون مونگولا اطرافت هم که تو هنوز هیچی نگفتی گریه می کنن . چرا هر وقت کم میاری یاد امام زمان می کنی ، روزای دیگه فقط حرف ، حرف خودته .

نزار بگم مسئله ترانه موسوی با برنامه بوده و گفته بودی بیارند پیشه خودت ، دلم واسه خجسته خانم می سوزه ، گیر چه آدمی افتاده . شنیدم بنده خدا گله گی کرده وقتی موضوع رو فهمیده . با همه این حرفا روز قدس داریم برات ، اگه مردی خودت بیا جمعه سخنرانی . بچه ها جنوب شهر هم فهمیدن موضوع رو ، جمعه میان .

راستی اوضاع جادو جمبل چطوره ، دیگه اثر نمی کنه ، یا اینکه چون سنت رفته بالا برات خطر داره ، می خوای یکی دوتا رو بفرستم کمکت .(اشاره به این موضوه که حضرات با یک تیم قوی سحر ، جادو و استخدام جن ، تا کنون اقدامات موثری در پیشبرد اهدافشون داشته اند .)

راستی واسه جمعه چی کار می خوای بکنی ، اونایی که می اومدند روز قدس راه پیمایی ، همه اونایی بودند که مردم رو میزدند ، لباس شخصی و سپاهی و انصار ، حالا اگه اونا رو بزاری مردم رو بپان ، کی می خواد راه پیمایی کنه ، هان . (((((= (با عذر خواهی از عزیزان جنبش سبز ، بخاطر لحن صحبتم ، واسه کسی که لات بازی می کنه لازم بود)


جناب ازغدی
تئوریسین کودتای خرداد هشتاد و هشت

در راستای بعضی جهت گیری های حزبی جنابعالی و تبدیل خود به بلندگوی تبلیغاتی یکسری لاتهای به حکومت رسیده در این مقوله نسبت به بعضی نظرات اخیرتان پاسخها و سوالاتی را مطرح می نمایم ، در ابتدا اعتراض خود را نسبت به بی ادبی تان به گروهی فرهیخته و اهل نظر در کشور و خطاب نمودن مخالفین نظرتان به کوته نظر و حیوان ، اعلام می دارم . چنانچه گقته اید : "کوتهنظرانی که میگویند مسئولان به مسائل خارجی توجه نکنند، آشکارا خیانت میکنند ودر سخنان این قبیل افراد، نشانهای از انسانیت مشاهده نمیشود ، بلكه این افكار ناشی از نگاه حیوانی به مسائل است ." و یاد آور می شوم که جنابعالی با عدم تحمل انتقاد ، دانشجویان مظلومی را راهی زندان نمودید ، برای این عملتان نیز اعلام انزجار می نمایم.

1- رفاه مردم یا اتحاد جماهیر اسلامی

آقای رحیمپور : میگویند فلسطین و افغانستان به ما چه مربوط، قیمت گوجه فرنگی را تثبیت كنید ، قرار داشتن مردم در رفاه حداكثری هدف اصلی نیست، بلكه گسترش نفوذ اسلام در جهان و تشکیل اتحاد جماهیر اسلامی هدف است .

حیوان کوته نظر : برای پاسخ به نظریه فوق شما را ارجاع می دهم به سخنی که در یکی از مقالات عنوان نمودید : " اگر این خبر درست باشد كه یك پنجم ازدواج ها در تهران به طلاق منجر می شود این اتفاق به مفهوم فروپاشی بنیان خانواده است." و هر عقل سلیم و بی تعصب حزبی یکی از مهمترین دلایل ناملایمات اجتماعی را وجود تورم ، فشار اقتصادی و نبودن رفاه در خانواده می داند . لذا در حالی که شما درحال جهانی کردن انقلاب هستید متوجه می شوید که در داخل خودتان پوسیده شده اید و تنها جرقه ای لازم است تا اعتراضها پایه و اساس نظامتان را زیر سوال برد . افرادی را که حیوان خطاب کردید درد دلشان این است که وقتی شیعیان داخل کشور در تورم و فشار هستند و در تامین پنیر صبحانه خود نیز عاجزند ، چرا باید موشکهایی به لبنان داده شود که بر روی هر کدام تجهیزاتی معادل یک هواپیمای جت نصب گردیده و تنها برای زدن یک تانک مرکاوا از آن استفاده میشود.

چرا باید کانتینرهای طلا و و دارایی های ملت ایران صرف یک تئوری کاملا غلط مبارزه نظامی با صهیونیسم صرف شود و این درحالی است که بفرموده یکی از علمای مخالف حکومت اسلامی قبل از ظهور، که هم اکنون مدتهاست در تبعید و زندانهای مختلف می باشند: "حکومت ولایت فقیه جنابعالی چطور با بازمانده های بنی امیه و بنی عباس (اشاره به گروههایی چون حماس ، وهابیت و القاعده و ... ) که قاتلین ائمه معصوم بودند، سازش نموده ولی با جماعت یهود که بواسطه حضرت اسحاق و اسماعیل پسرعم مسلمانان و همخون آنان می باشند ، با صرف هزینه بیت المال مسلمین صف آرایی نمودید . " .

آیا مشاهده نمی کنید که در اثر عملکرد ضد اسلامی و ضد انسانی شما و اربابانتان ، نه تنها انقلابتان جهانی نشد بلکه جوانان مسلمان داخل نیز گروه گروه از این دین خاتم گریزان شده اند .2- حمایت مظلومان و مستضعفان جهان

آقای رحیمپور : در سخنان این قبیل افراد، نشانهای از انسانیت مشاهده نمیشود ، بلكه این افكار ناشی از نگاه حیوانی به مسائل و متعلق به افراد كوتهنظر است كه تا نوك دماغشان را بیشتر نمیبینند، زیرا ما مطابق شرع، اخلاق و قانون اساسیمان نسبت به مستضعفان جهان مسئولیم و هرگز صحنههای ذلت مسلمانان را تحمل نخواهیم كرد. حمایت ما از ملتهای مظلومی چون فلسطین و لبنان تنها حمایت قلبی نخواهد بود، بلكه طبق رهنمودهای امام راحل ما در كنار تمام چریكها و مبارزان راه حق، در سراسر دنیا هستیم و حاضریم تجربیاتمان را بدون چشمداشت به آنها انتقال داده و راه سیلی زدن بر گونه ابر قدرتها را برای سیلی خوردگان عالم به تصویر بكشیم .

حیوان کوته نظر : در این مورد شما را ارجاع می دهم به حوادث اخیر ، حوادثی چون کشتار بی رحمانه شیعیان امیرالمومنین در هنگامی که ذکر شریف الله اکبر بر زبان داشتند و اکثرا با شلیک گلوله به سر یا قلب و یا تجاوز به پسری در زندان که بازجو را به جان امام عصر قسم میدهد و او با هتاکی به صاحب ما عمل حیوانی خود را انجام میدهد . حال سوال این است که مردم مسلمان ستمدیده در داخل کشور اهل بیت جزء جامعه مظلومان و مستضعفان جهان می باشند یا خیر و اگراین چنین است چرا از جنابعالی در این رابطه اظهار نظری نشده است ، به نظر شما اگر مردم داخل کشور شما به این دوگانگی در تئوریهایتان نخندند و آنها را باور نکنند مردم کوته نظری می باشند ؟ حال ما نوک دماغمان را نمی بینیم یا شما که هر آنچه به مصلحت دنیوی شما مربوط شود مطرح مینمایید ، یا آن دسته از مراجع خموشی که برای حفظ برنامه های تلویزیونی و  وجوهات دولتی سکوت می نمایند .

آیا با این شواهد ما حیوانیم یا شما و بازجویان و قاتلان و مراجع خموش و رهبرتان . شما هنوز دین محبتی محمدی خود را نشناخته اید می خواهید آنرا جهانی کنید ، اینهمه صحبت از چریک بازی و جنگ و خونریزی برای چیست ، چرا جامعه جهانی معتقد است با ظهور این انقلاب وحشی گری و جنگ در جهان رونق گرفت و همه منافع آن برای جوامع غربی بوده تا بحال . خیلی عجیب است که شما ، تنها راه جهانی شدن را در جنگ و خون می بینید . شما به چه حقی اقداماتی را که باید توسط حضرت ولیعصر معصوم صاحب ولایت تکوینی و محل اراده حق تعالی انجام گردد ، می خواهید با جماعت بی دین بد اخلاق و قاتل خود و با نسبت دادن صفات مختص بقیه الله به رهبر خود ، انجام دهید .3- خط امام ، نظریه ولایت فقیه ، مردم ، انتخابات

آقای رحیمپور : برای انتخاب كاندیدای اصلح باید به این نكته توجه كنیم كه كدام كاندیدا خط امام را دارد ، شعارهای امام سیاسی و برای به دست آوردن قدرت نبود بلكه كاملا عرفانی بود و ایشان به معنی واقعی كلمه یك عارف بودند . رحیم پور ازغدی با اشاره به ادعای برخی مخالفان زعامت ولی فقیه مبنی بر اینكه فقهای قبل از امام خمینی اشارهای به این نظریه نداشته اند، گفت: در این مورد باید به فشارهای سیاسی زمان هر یك از این فقها توجه شود كه حتی نمیتوانستند در كتابهای خود یك باب مجزا به نام ولایت فقیه باز كنند، چون ولایت فقیه مخالف ولایت عمال استعمار، سكولار ها، دیكتاتورها و ... است. از سوی دیگر ولایت فقیه متكی به فرد نیست یعنی ولی فقیه نمیتواند به صورت خودسر تصمیمگیری كند و یا خارج از كتاب و سنت عمل كند و رضایت مردم در تشكیل حكومت اسلامی بسیار مهم و شرط مشروعیت حكومت می باشد . در قضایای اخیر انتخابات ریاست جمهوری اگر مدیریت مقام معظم رهبری نبود کار به جنگهای داخلی و خیابانی کشیده میشد.

حیوان کوته نظر : شما هر جا نیاز به بعد عرفانی امام دارید از آن استفاده و فلسفه را طرد می کنید و هرگاه درجمع فلاسفه هستید از بعد فلسفی ایشان یاد کرده و عرفا را به تصوف و دوری از اجتماع متهم می نمایید ، و این خط امام را به گواه حوادث بعد از رحلتش هیجکدام نه می شناسید و نه به آن اعتقاد دارید . از طرفی خط ایشان را در تقابل با قدرت طلبی می دانید و از جانب دیگر برای کسب قدرت بعد از او ، فرزندش را فریب داده ، سرنوشت انقلاب را به تباهی کشیده و در نهایت او را می کشید . هر جا لازم بدانید به مرجعیت شجاع و محترم شیعه هر گونه اتتهام و هتاکی را نموده ، آنها را ترسو معرفی می نمایید و هر جا به نفعتان باشد آنها را متصل به ولیعصر جلوه داده و آنها را حاضران در محضر حضرت بدون نیاز به اجازه او می دانید .

درمورد نظریه ولی فقیه به داستان مرحوم آیت الله سید احمد خوانساری که در تقوایش تردیدی بین فقیهان معاصرش نبود ارجاع می دهم که از همراهی با حاکمان جمهوری اسلامی کناره گرفت. همان کس که امام از آن به نیکی یاد می کرد و مرحوم خوانساری را فراتر از تقوی بلکه تا نزدیکی مرزهای عصمت می ستایید . گروهی از حضرات به محضرش رفتند و از او سبب مخالفت بات حکومت اسلامی غیر معصوم را جویا و به وی گفتند : " آیا اینهمه برکات انقلاب از تشکیل حکومت شیعی گرفته تا تعطیلی دکان های شرب خمر و محافل قمار و فحشا کافی نیست تا حضرتعالی مدافع حکومت باشید؟" پاسخ غریبی شنیدند: "تمام آنچه گفته اید به ریختن خون حتی یک بی گناه نمی ارزد".

همانگونه که میدانید نظریه ولایت فقیه یک مبحث فقهی است و گروه زیادی از مراجع با آن مخالف بوده و هستند و بالا بردن مقام ولی فقیه توسط یکسری مداحان حکومتی از جمله جنابعالی تا حد مطلقه و ارتباطی وحی گونه با مبدا هستی ، و عدم جلوگیری شخص ممدوح از این روند شرک جلی در تجلیل بنده ذلیل حضرت باری ، علیرغم منش و خط امام !!! ، به اینجا رسید که در جمعه ای نحس دستور کشتار شیعیان در کشور اسلامی آنهم فقط بجرم اعتراض های مسالمت آمیز ، در صحن نماز جمعه ، و با لحنی تهدید آمیز و تحریک کننده جوانان مظلوم ، صادر گردید و عملا بنا به گفته خودتان و بسیاری از علما و مراجع مشروعیت نظام زیر سوال رفت .

شما که از خط امام صحبت می نمایید ، متوجه شدید که ایشان چگونه مرحوم خوانساری را ستود و آن مرحوم چگونه ریختن خون حتی یک بی گناه را معادل همه مجاهدتها در راستای بر افراشتن رایت حکومتی اسلامی دانست ، حال از شما که شناخت کامل از خط امام دارید به من کوته نظر حیوان بفرمایید که ولی امرتان دارای صلاحیت و محبوبیت مردمی می باشد ، یادآور می شوم که در میان شهدا جوانانی بودند که در کودکی پدر یا مادر خود را از دست داده و با یتیمی به دوران جوانی رسیده بودند آیا اینگونه نسبت دادن رهبرتان ، که با جبهه گیری های اخیر به یک رهبرحزبی تبدیل گردید ، به مولای ما امیرالمومنین ، که به قاتل خود نیز دستور مدارا می دهند ، ظلم به دین ما نیست .

پاسخ شما و رئیس جمهور اصولگرایتان که خیلی از وی به نیکی یاد کردید و اظهار می دارید که آشنا با خط امامی هسیتد ، در رابطه با اینکه اگر امام در این ایام بود نیز دستور شلیک گلوله را می داد ، هم او که در بهمن 57 حتی قصد نشستن بر این مسندی که حضرات تحریکش نمودید ، را نداشت و حاضر به پذیرفتن آن نبود .آیا این همه خشونت ، کشتار ، شکنجه ، زندان و تجاوز پسران و دختران شیعه که نوامیس پروردگار هستند ، همان اصولی است که شما و رئیس جمهور سوار بر تخت خونتان به آن اشاره می کنید . اگرچنین است حقیر که چون شما برادر شهید و همچنین فرزند شهید می باشم ، مجددا از شما و دودمان شما اظهار انزجار نموده ، در روز قدس مجددا به خیابانها آمده و اینبار شعار مرگ بر اصولگرا را سر خواهم داد .دوستان عزیز 

در این ایام که خفقان و استبداد اسلامی به اوج خود رسیده و دشمنان آزادی اندیشه همه اندیشه های خود را برای سرکوب ملت خویش بکار برده و سرمایه های ملی را برای خرید حتی یک مشاوره آنهم از کشورهای کمونیست خرج می نمایند ، و به این نتیجه رسیده اند که دسترسی ما به رهبر خود را به شدت قطع نموده و این عمل بی شرمانه شان باعث گردیده که هر کسی پیشنهادی دهد و این تعدد طرح ها که خود باعث شادی دشمنان گردیده و ادامه مبارزات را در آینده مبهم نموده ، لذا بنده نیز یک پیشنهاد را می دهم که امشب ساعت 3 نیمه شب همگی به پشت بام رفته و اینبار در سکوت ، تنها یک دقیقه رو به آسمان نموده ، به یاد عزیزانی که با ذکر الله اکبر شهید شدند و دیگر این شبها را نمی بینند از قادر قدر ، مرگ استبداد را طلب نمایید .

اگر از این جمعیت عظیم سبز فقط یک میلیون نفر جوان یکدل این آرزو را از خداوند نماید ، بی شک تا پایان این ماه حضرت حبیب اجابت می نماید ، و در صبح عید فطر ، یکصدمین روز کودتا ، صبح آزادی را به یاد شهیدانمان جشن می گیریم.

امشب در سر شوری دارم
امشب در دل نوری دارم

باز امشب در اوج آسمانم
باشد رازی با ستارگانم

امشب یک سر شوق و شورم
از این عالم گویی دورم

از شادی پرگیرم که رسم به فلک
سرود هستی خوانم در بر حور و ملک

در آسمانها غوغا فکنم
سبو بریزم ساغر شکنم

با ماه و پروین سخنی گویم
از روی مه خود اثری جویم

جان یابم زین شبها
می کاهم از غمها

ماه و زهره را به طرب آرم
از خود بی خبرم ز شعف دارم

نغمه ای بر لبها
نغمه ای بر لبها


نویسنده محترم

موشک آمریکا باعث بی عزتی و بی آبرویی اسلام نشد ، ضمن اینکه کشته شدگان خس و خاشاک و فاحشه نامیده نشدند و جمعیت عظیمی از مراجع و شما به خونخواهی برخواستید ،اما برای قشر مظلوم و فرهیخته گان کشته شده به دستور ولایت فقیه که دستوراتش می بایست در راستای اوامر ولیعصر باشد ، تئوری های حکومت اسلامی قبل از ظهور ، همگی شکست خورد ، و سی سال جانفشانی در این مسیر و خونهای تقدیمی جهت اثبات آن پایمال گردید و این درحالی بود که هیچ امکانی برای اعتراض و خونخواهی وجود نداشت .

دوست عزیز هر کس کوچکترین دفاعی از این خونهای مظلوم کرد عاقبتش به زندان ، شکنجه و اعتراف کشیده شد . باور کنید اقدامات اخیر علما باعث شده که رایت برافراشته در سال 57 در نظر اهل نظر باطل تلقی گردد .خود بنده بعنوان فرزند و برادر شهید به این نتیجه رسیده ام که کارایی حکومتهایی چون اوباما برای اسلام خیلی بهتر از ولایات فقیه انسان غیر معصوم می باشد .

جای تعحب است برای انسانهایی که خود را اهل قلم می دانند و اینگونه چون عوام فریب خورده با مسائل برخورد می کنند ، همه شاهدیم که در اوج خفقان و استبداد اسلامی بسر برده همه رسانه ها در حال فریب مسلمانان و ساخت سناریوهای فریب ملت برای توجیه کشتار بی شرمانه خود می باشند و در کشور اهل بیت هیچ خونخواهی برای رفقای ما وجود ندارد، حتی مادران داغدار نیز سرکوب و راهی زندان شدند ، آنگاه شما حرکت استاد را که آبرویی بود برای اسلام و جامعه هنری ، در رسانه ای که تنها ابزار اطلاع رسانی آنهم برای قشر کوچکی از جامعه می باشد ، زیر سوال می برید ، انقدر روزنامه کیهان خواندید که مردانگی و وجدان را هم از این مکتب شریعتمداریسم به باد دادید .

استاد شجریان مادر من که مادر،همسر و خواهر شهید است در پایان مصاحبه دعایتان کرد و ابراز داشت که دورادور دستتان را می بوسد. و حقیر نیز اعلام می دارم که غلام آزادمردانی هستم که به خونخواهی مظلوم اقدام می نمایند ، می خواهد اوباما باشد یا اسرائیل و یا فخر هنر ایران استاد شجریان .

نویسنده محترم ، بحای مطالعه کیهان و گوش جان دادن به سیمای فریب و دروغ ، بروید یک گوشه و فقط فکر کنید ، که چه اتفاقاتی در این ایام افتاد تا حجت بر مردم تمام شود و چهره واقعی حق را برای مدتی در جامعه مشاهده کنند و ببینند که بواسطه حضور رهبریت همدل و بی ریا چگونه دختران ما که بعضا نماز هم نخوانده بودند در روز جمعه وسط خیابان دانشگاه با مانتو خود چگونه با رب کریم عشق بازی می نمودند در همان حال کتک و گاز اشک آور می خوردند ، ولی دست از این ذکر الله اکبر بر نمی داشتند .

سبزجامگان عزیز این ذکر الله اکبر شما خواب رو از چشمان دشمنان ربوده و تن و بدنشان را بلرزه انداخته است . بار الها وعده تو بر بندگان حق طلبت دشمنانشان را متحیر نموده که چگونه انسانهایی که زیاد در وادی دعا ونماز نبودند ، یک شبه بخاطر برخواستن علیه باطل و دفاع از خون مظلوم ، در زمره دوستان نزدیکت قرار می گیرند و بنده هایی که سالها عبادت تو کردند در زمره دشمنانت قرار می گیرند و الحق که کل یوم ، عاشورا می باشد و هر چه از تاریخ عاشورای اول دور تر می شویم بواسطه شدت مظلومیت خون ثارالله ، نبرد بین حق و باطل شدیدتر و تشخیص آن سختتر می گردد ، الا ما رحم ربی ان ربی غفور رحیم .


خطاب به عوامل کودتای 23 خرداد


کودتاچی گمراه
با سلام

احتراما ، با عنایت به نزدیکی شبهای قدر و وعده پروردگارعالم نسبت به اجابت دعای مظلوم در این شب عزیز به اطلاع می رساند ، با توجه به سرکوبی صدای اعتراض گروه عظیمی از انسانهای آزادی طلب و فرهیخته با استفاده از همه ابزارهایی که علیه دشمنان نیز بندرت بکار برده می شود از جمله :

- قطع کلیه ابزارهای اطلاع رسانی صدای مظلوم

- اتتهام کودتاچی به معترضان بمنظور ایجاد رعب و تلقین مجرم بودن ایشان

- عوام فریبی با نسبت دادن صفاتی چون خس و خاشاک ، اوباش ، قشر مرفه و سوسول ، آشوب گر ، فاحشه و معتاد به معترضان

- حمله همه جانبه به اعتراضات مسالمت آمیز بوسیله همه نیروهای ممکن چون سپاه ، لباس شخصی ، نیروهای امنیتی ، قرارگاه ههای امنیتی تروریستی ، نیروهای انتظامی و بسیج

- کشتار مسلحانه تعداد زیادی انسان بی گناه آنهم بوسیله شلیک گلوله از گردن به بالا با هدف ایجاد رعب در دیگران

- بازداشت خیل عظیمی از متفکران ، رهبران حزبی ، دانشجویان و مردم آزادی طلب و روانه کردن آنها به بازداشتگاه های غیر استاندارد و فوت ایشان در اثر عدم رسیدگی

- شکنجه و تجاوز به هموطنان

- شکنجه دارویی رهبران احزاب و اعتراف گیری همگی به یک سمت و سوی خاص

- و ......

همانگونه که متوجه شده اید صدای ملت مظلوم و مهربان ایران را به ظاهر خاموش و ژرف اندیشان این مرز و بوم را خانه نشین نمودید ، لیکن این بار این جنبش سبز تصمیم دارد در لیالی قدر شکوه خود را نزد مالک الملوک مطرح و از وی مرگ خودکامگی و استبداد را طلب نماید . 

خود بهتر می دانید وقتی جمعیتی میلیونی ، داغدیده ، کتک خورده و مورد ظلم و ستم یکجا ، همدل و همصدا در شبی چون شب قدر ، یک درخواست مشترک از حضرت قریب می نمایند ، چگونه درخواستشان مورد اجابت قرار می گیرد .
لذا از رهبران این کودتای شوم درخواست دارد بفکر روزگار بیچارگی خود و خانواده باشید ، اندکی تامل نمایید که برای نیل به تاج و تخت زودگذر دنیا چه خونها ریخته شد ، چه آه ها و شکوه ها به آسمان برده شد و چگونه با تضییع حق و بی حرمت نمودن بندگان حق تعالی که نوامیس وی می باشند به جنگ آن قادر متعال رفته اید . تا فرصت است دست از این دنیا بردارید و همچون مولای ما فریاد غری غیری بر سر عروس نحسش بر آرید ، بسوی ملت اصیل ایران که مهربانترین و وفادارترین ملتهاست ، بازگردید ، حقوق به تاراج رفته آنها را اعاده و خود و فرزندان خود را از نفرین مهلک این قوم دلسوخته رها نمایید .پیرو اظهارات اخیر جنابعالی در خصوص دلیل شرکت در مراسم تنفیذ ، جهت روشن شدن اذهان عمومی و توجیه جنابعالی که مردم روشنفکر ایران را مانند سایر عوام فریب خورده تصور نموده اید از شما سوال می نمایم که اگر در حضوری مسالمت آمیز یکی از بستگانتان کشته می شد یا دستگیر و در زندان بارها به او تجاوز می شد نیز رعایت سلسله مراتب را می نمودید ، آیا فکر میکنید اینجا هم نظر جنابعالی از عقیده گروه عظیمی از مردم ایران همچون مراجع تقلید ، اساتید و داشجویان دانشگاه هنرمندان و کلیه روشنفکران بالاتر و برتر است .


ولش کن حال ندارم با تو هم ادبی نامه نگاری کنم : سلسله مراتب کیلویی چنده ، وقتی به ناموست تجاوز شده ، و اون رو سوزوندند ، به پسران جوان این مملکت در حالی که آنها را به امام عصر قسم می دادند تجاوز کردند ، دختران ایران را در خیابانها کتک می زدند و می کشتند ، تو مثل اینکه یه چند وقتی ایران نبودی ناموس پرستی ایرانیان رو هم یادت رفته .

تو وقتی اومدی تو این جامعه زندگی می کنی باید هر جا تو سر یه مظلوم زدند و کشتندش ، بلند بشی و داد بزنی ، اگر این جوهر رو تو خودت نمیبینی ، هررررری برو همون جایی که بودی. چطوروقتی منافعت در میون هست سخن سیاسی میزنی و میگی همه چیز اینجا سیاسی شده ، همین حرفت یه اظهار نظر سیاسیه ، ولی تو موراد دیگه توجیه می کنی خودت رو ، نمی دونی وقتی الان ملت تو یا رضازاده یا یه سری عوضی دیگه رو می بینند توف میکند تو tv بهت .

جناب آقای داد 

بنده با نظراولیه شما موافق بودم

مقابله با ظلم و جور توجیه پذیر نیست ، اگر اینگونه توجیهات بود کربلا نیز بوجود نمی آمد ، اگر یکی از سران اصلاحات شهامت شهید شدن داشتند ، الان سرنوشت جنبش خیلی بهتر از وضعیت فعلی بود ، که منتظر حکم قاضی دادگاه ظلمی باشند که با منت حکم ولایتی ربوده شده از حضرت ولیعصر ، نهایتا به مقام زندانی ابد مفتخر شوند ، آقایان توجیه نبودند که شهادت چه فیض اعظمی است که خداوند مقدمات نیل به این افتخار را تنها برای بندگان خاص خود فراهم می کند . اگر هم در زیر شکنجه های بسیار طاقت فرسا ، که در این ایام شکنجه های دارویی نیز توسط ولایتی و حجازی بدان اضافه شده بود ، کشته نمی شدند ، حداقل با تحمل یک ماه اضافه تر منافع بسیاری نسیب جنبشی می شد ، که نگفته های شجاعت جوانان شهید و مظلوم آن بعدها توسط قاتلین آنها آشکار خواهد شد .

پسران و دختران کورش ایران زمین ما ، برای تن ندادن به اعترافات مورد تجاوز کثیفترین انسانها قرار می گرفتند ، در اسید می سوختند ، می ترسیدند ، می رقصیدند ، می مردند، ولی ذلت نمی پذیرفتند .

در خاتمه به این نکته مهم اشاره می نمایم که ، بعضی از اعترافات در اثر شکنجه های دارویی و کاملا غیر ارادی بوده است ، که مسلما خطاب سخن بنده و کلام اولیه حضرتعالی به این عزیزان نمی باشد .

شکنجه های دارویی که حکومت اسلامی جرات اجرای آنرا دا شته ، به نظر بنده از مصادیق جنایت علیه بشریت هست ، وقتی که قاتلین جسم جمعیتهای زیاد جنایتکار محسوب می شوند ، استفاده از ابزارهای دارویی بقصد اعتراف گیری جهت نابود کردن یک هدف مقدس و کشتن قلب میلیونها انسان جق طلب و توجیه کشتار وحشیانه خود ، نه تنها از مصادیق جنایت علیه بشر بلکه علیه همه جن و انس خواهد بود.


مدیریت محترم بالاترین
با سلام

احتراما ، با عنایت به اتفاقات اخیر در بسته شدن حساب کاربری بعضی عزیزان مطالب ذیل را به استحضار می رساند :

- حدود 70 درصد از لینکهای ثبت شده در بالاترین نظرات شخصی هم وطنان می باشد و به نظر حقیر بهترین لینکها هم آن دسته لینکهاست که با تحقیق و تفکر دوستان صورت گرفته است . وگرنه نشستن و Copy/Past نمودن از سایتهای دیگر ارزش افزوده ای برای آن مطلب و برای آن سایت محترم ایجاد نمی کند . در مورد مسئله اهانت نیز این مثال از لینک بنده "سی سال جنایت تدریجی علیه بشریت " را اگر توجه کنید ُاین لینک هم نه تنها به یک نفر بلکه به کلیه نظام مدیریتی در 30 سال اخیر کشور نه تنها اهانت بلکه آنها را تهدید به دادگاهی کردن در دادگاه های بین المللی می کند ، پس اینگونه لینکها هم لابد باید بسته شود ؟

- یکی از دلایل مطرح شده و افزایش محبوبیت بالاترین به نظر من همین احساس آزادی است که دوستان در این جامعه مجازی دارند ، آزادی که در محیط واقعی خود هرگز ندیدند ، و برای نیل به آن خون پاک بسیاری از نخبه گان و ژرف اندیشان میهن ریخته شد ه است .لذا با حضو خود در این جامعه علاوه بر دسترسی به یک منبع عظیم و آزاد خبری ، خود را نیز عضو این جمعیت سیز و مهربان می دانند .

- در روزهای اخیر تعدادی لینک با عناوین ذیل ثبت گردید و بعد از حدود 10 دقیقه آمار کلیک های آن به بالای 1000 رسید : مدل مو برای خانم هایی که میخوان شیک تر شن ـ۲۸۰۴ کلیک زن" را باید چشید... ـ۱۱۲۵ کلیک مجموعه تصاویر رویایی! ـ۱۸۶۶ کلیک به نظر بنده اینگونه بالا بردن محبوبیت بعضی لینکها ، که ربطی به حوادث اخیر در ایران غریب ما ندارد ، شبهه حضور مستمر و تاثیرگذار بعضی از عناصر معاندبن آزادی وطن ، در این سایت را بیشتر می نماید ، مثلا با افزایش تعداد ویزیت لینکهای عمومی برای نسبت دادن این جمعیت سیز به گروهی اهل شهوت و بازیگوشی و یا شکایت از بالاترعضو بالاتر ، که حقیر بدون اینکه ایشان را بشناسم دستشان را می بوسم ، و مبارزه با اینگونه تاثیرگزاری های دشمنان قسم خورده ، هوشمندی یک تیم مدیریتی آزادی طلب ودارای دانش بالا از مسائل اجتماعی ایران امکان پذیر می باشد.

در خاتمه خطاب به کلیه دوستان و هم وطنان می رساند که ایامی که در آن حضور داریم ، مورد توجه و امید بسیاری از انسانهای پاکی است که در طی 30 سال به این روزها می اندیشیدند ، در این راه خون می دادند ، شکنجه ها و عذابها کشیدند و به آنها تجاوز شد و اعتراف دروغ ننمودند ، غربت تحمل نمودند ، تا امروز که منو و توی آزادی طلب می بایست پاسدار ندای جنبش سبز ایران زمین باشیم ، پس بیایید هوشمند بوده و حضور دشمن را در همه جا زیر نظر گرفته و تنها از ایران بگوییم بس . همواره این مهم را در ذهن داشته باشیم که دشمنان ما با کوه پولی از من و تو ، مجوز رهبرانشان و فتوای مراجع خاموش در پی آسیب رساندن به این جنبش هستند. عزیزان آرمیده در قطعه 302 را فراموش نکنیم ، آنها ما را فریاد می زنند .


                                                                                                                                  به امید پیروزی

جناب روابط عمومی اموات

مراسم خاکسپاری یکی از بستگان بنده روز شنبه 27 تیر بود ، بعد از شسشوی متوفی راننده آمبولانس یک سری پوستر به ما داد که در اون کروکی قطعات جدید قید شده بود ، و قرار شد متوفی در قطعه 302 خاکسپاری گردد ، این در حالی بود که هنوز قطعات داخل بهشت زهرا خالی بود ، ولی بصورت رندوم و یا با عنوان کردن ارزانتر بودن قبر، بعضی ها را به این قطعه می فرستادند .

بمحض اینکه ما در ابتدای قطعه حاضر شدیم تا بقیه فامیل برسند ، 5 موتور سوار دو ترک نیروهای امنیتی که از شدت گرما رفته بودند در انتهای خیابان زیر سایه با عجله بسمت ما آمدند و به فیلمبردار گفتند اجازه فیلم برداری ندارید .


در مقابل من جایی که ماشین پارک بود حلوی قطعه یکسری قبرهای بدون نام و فقط با شماره وجود داشت ، که با توجه به یک دست بودن تابلوهای قبرها و نو بودن همگی در آنروز ، مشخص بود همگی تازه دفن شده اند .

علیرغم اینکه این عزیزان در جلوی قطعه خاک شده بودند ، اموات جدید را در انتها خاک می کردند و مردم می بایست از میان این همه قبرهای خالی و چاله های گود به سختی خود را به انتها می رساندند . گویا با توجه به اینکه همه جانباختگان شسشو نشده بودند به آقایان گفته بودند ، فعلا در کنار اینها میت جدید خاک نکنید.

بعد از دیدن این صحنه ها پاهایم سست شد و از ادامه دادن خاکسپاری انصراف دادم و به داخل ماشین رفتم و فیلمهایی که مشاهده کردید را ضبط نمودم ، باتوجه به اینکه که ماموران در 20 متری بودند ، به یکی از بستگان گفتم میان من وایشان بایستد. برای همین فیلمها کیفیت مناسبی نداشت ، ولی از روی فیلمها تعدادی از شماره قبرها بوضوح قابل رویت بود .همجنین یکی از هم وطنان فیلم دیگری با شفافیت بهتر ارائه نمود و با توجه به اینکه در فیلم اخیر نیمی از قطعه پر شده است ، مشخص است حدود 20 روز بعد از فیلم اول ضبط شده است .

در خاتمه صحبتهای جنابعالی پر واضح ایت که از روی تحمیل و ناچاری بیان شده است ، چراکه اولا وجود این همه نیروی امنیتی در یر قطعه 302 و عدم اجازه فیلم برداری برای چه بود ؟ در حالی که در قطعه های مجاور هم مراسم تدفین بود ولی نیروی امنیتی وجود نداشت . ثانیا بنا به گفته جنابعالی تعداد معدودي افراد مجهولالهويه در آنجا هست ، ولی در همان اوایل شروع کار قطعه بنده حدود 40 قبر دیدم که همگی یکدست ، یدون نام و تازه بودند بنابر این تعداد معدود نبود ، ثالتا اظهارات یکی از فرزندان کارمندان زحمتکش غسالخانه که منتشر شد نیز گواهی می دهد که در آن قطعه چه عزیزانی خاکسپاری شده اند . در خاتمه خلاصه صحبتهای فرزند کارمند بخش بانوان غسالخانه بعنوان شاهد عینی به استحضار می رسد :

- مادر من که در يکی از شيفتهای قسمت خدمات بهشت زهرا کار ميکنه و سابقه طولانی در بهشت زهرا داره خير داد که به تعدادی از اونها گفتن که چند شب يعنی 22 و 23 و 24 تير ماه تعدادی تصادفی دارند که بايد در شب خاک بشوند !

- در 22 تير وقتی مادرم وارد محوطه بخش غسالخانه شد تعداد زيادی حدود 30 جنازه کاملا منجمد در محوطه خوابونده بودن که يخشون آب بشه

- کلی آدمهای ريش و پشم دار هم اونجا بودن و ما رو همراه تعدادی از همکارام به اتاقی بردند . اونجا واسمون يک آدم مسنی که جای مهر رو پيشونيش بود شروع به صحبت کرد و گفت امشب و چند شب ديگه ما اينجا بايد جنازه هايی رو خاک کنيم که مربوط به منافقين هستند . اينها از گروه های ضد انقلاب هستند که با حمله به ما تعداد زيادی رو از سربازان ما رو کشته اند و ما جنازه اونها رو از نقاط مرزی برای شناسايی به اينجا اورديم . و الان قراره دور از چشم جاسوسان و خبر گزاريها اينها رو خاک کنيم . در اين رابطه اگر با کسی صحبت کنيد و اشاره ای کنيد . مطمئن باشيد که جون خودتون و تک تک افراد خونوادتون در خطره . بعدش يک به يک اسم اعضای خونواده ها رو ميپرسيدند و مينوشتند . و در آخر هم اثر انگشت چند چا از ما گرفتند .

- در قسمت خانمها من بودم و چند نفر ديگه . به ما شب اول 5 جنازه زن و دختر تحويل دادند که به کلی يخ زده بودند ولی قسمت آقايون فکر کنم بالای 20 نفر بودند . اونطوری که توی محوطه ديدم . خلاصه مدير بهشت زهرا هم که اونشب اومده بود به ما اعلام کرد که حتی اگه جنازه ها رو نيمه کاره شستشو و کفن کنيم بايد ساعت 5 و قبل از طلوع خورشيد کار رو تموم کنيم .

- اکثر کشته شدگان خون توی صورتشون منجمد شده بود و آثار پارگی در صورت آنها شديدا ديده ميشد . سه زن ميانسال بودند و دو دختر 20 تا 30 سال که يکی از اونها کلا سرش متلاشی شده بود و ما آن را بدليل آب نشدن يخهای شکل رفته در بدن که آنها را مانند چوب کرده بود کفن کرديم و تحميل خدماتيهای دفن داديم .

- در شب دوم به محوطه اون بخش رفتيم تعداد 4 برابر شب گذشته بود ! بيش از 100 نفر!! . به ما ( بخش خانمها ) تعداد 23 جنازه بی نام و نشان را تحويل دادند . تعداد ريش و پشميا ( لباس شخصی ها ) 3 يا 4 برابر شب قبل شده بود . وروديهای بهشت زهرا مامور گذاشته بودند و تمام رفت و آمدهای احتمالی کنترل ميشد . شروع به کار کرديم ولی اعلام کرديم که اينها برای قبل از ساعت 5 حاضر نميشن که رئيسشون که جای مهر روی پيشونيشون بود وارد بخش ما شد که با اعتراض ما روبرو شد ( چون ورود مرد ممنوع بود ) که ايشون در جواب گفت اينا همه يک مشت فاحشه . قاتل و وطن فروش بودند . گفت از مردا سريع کمک بيارين اينجا ! ولی بخش مردها کلی جنازه داشتند . به هر حال 3 نفر از اونا هم واسه اولين بار وارد بخش زنها شدن ! و شروع به کمک ما کردند .
- صحنه ای که من رو آزار می داد جسدهای يخ زده دخترانی بودند که علاوه بر آثار شکستگی فک و شکاف خونی بود که از آلات تناسلی و مقعد آنها لخته بسته بود .

- يخ جنازه ها تقريبا آب شده بود ولی آثار يخ روی آنها موجود بود . در بين آنها دخترانی بودند که زير بيست سال سن داشتند . با سرعت زيادی که به کار برديم توانستيم تا ساعت 4 صبح چهارده تاشون رو به کمک آقايان حاضر کنيم . که کلی به ما تند رفتند و گفتند بقيه رو بدون شستشو و پنبه گزاری فقط کفن کنيد . که ما هم همينکارو کرديم ولی تا ساعت 5 به 17 تا رسيد . که گفتند اين 6 جنازه آخرو پارچه ای بپيچيد دورشون و تحويل خدمات دفنی ها بدين که رئيسشون گفت که ديگه ديره و تا طلوع خورشيد چيزی باقی نمونده و بايد به فردا شب موکول بشه .

- مادر من که اشک تو چشماش حلقه بسته بود گفت قراره که فردا شب هم بره و گفتن شب آخره . خودش از همکاراش شنيد که همه ميگفتن و زمزمه ميکردند که اينا مربوط به درگيريهای بعد از انتخابات تهران بوده .

- در شب سوم ، 24 تير فقط دفن اجساد بوده و چند جنازه پريشب رو که نصف و نيمه کفن کرده بودند رو اوردن و کاراشون رو انجام دادند . ديشب مادرم هفته های بعد شنيد که تعداد زيادی از جنازه ها رو بهشت زهرا دفن نکردند و با خودشون به جای نامعلومی بردند.

- يکی از کارگرای دفن که رفت و آمد با ما داره بعدا به ماگفت که بهشون گفتن بعضی از قبرها رو خالی بزارن و اگه فردا و روزهای آينده مردم جنازه و فوتيشون رو اوردن بين اينا خاک کنند.بنام حیِّ ودود

مراجع تقلید محترم شیعیان جهان
با سلام

احتراما ، همانگونه که مستحضر می باشید ، جنبش و استقبال ملت ایران برای ایجاد آینده ای موفق ، در تلاشی سبز و با حضور اکثریت غیر منتظره در انتخابات سال 1388 ، نادیده گرفته شد ، رای آنها به تاراج رفت و اعتراضهای آرام آنها علیرغم اعتمادی که به حکومت اسلامی نسبت به ظرفیت پذیرش سخن مخالفان داشت ، بشدت سرکوب گردید ، و اینک پایتخت کشور اهل بیت با مدیریت اولیا امرمسلمین آرام بوده ، منصوبین شاد ، شیفته گان قدرت نایل به مراد می باشند و تنها در سطح جامعه که می نگریم شاهد بغض خفه شده جوانان مشتاقی هستیم که در اثر وقایع اخیر خطر انحرافات عقیدتی آنها را تهدید و مواردی چون ایجاد شک شدید به پایه و اصول مبانی اسلامی ، مشاهده عدم دادخواهی بزرگان دین از خون مظلومان و ناامید شدن ایشان از فرهنگ اهل بیت ، ابهام در احادیثی که خود حضرات برایشان تفسیر کردید و بالاخره  گرایش بسمت کمونیسم ، گریبان گیر انسانهایی هست که با همه این شواهد هنگام شنیدن کلمه "یا حسین" ، اشک می ریزند و تسکین می یابند.
موضوع مهمی که باقی مانده  شبهات و سوالاتی از  مراجع محترم در رابطه با عدم دادخواهی یا سکوت در مقابل خون مظلوم  می باشد ، که بصورت مختصر در سه عنوان از رسول و حبیب و امیر ، تقدیم حضور می گردد :

1- شهید

پیامبر اكرم : من قتل دون حقه فهو شهید

هر كس برای دفاع از حق وحقوقش، چه حقوق معنوی یعنی كرامت و عزت انسانی و چه حقوق مادی ، یعنی در مبارزه با ظلم كشته بشود شهید راه خداست . خواهشمند است در مورد این حدیث و شهادت جان باخته گان اخیراظهار نظر فرمایید .
نظر خس و خاشاکی ما بر این است که این عزیزان در راهپیمایی هایی کاملا آرام جهت دریافت پاسخ اینکه رایشان نادیده گرفته شده ، با سلاحهای گرم و اکثرا از ناحیه گردن به بالا ، مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند و در مقابل دوستان یا خانواده و گاهاً در مقابل دروبینهای موبایل ، جان از بدنشان جدا می گردید . این در حالی است که آخرین کلماتی که بزبان زمزمه می کردند، ذکر شریف الله اکبر بود ، آنهم بصورت گروهی و جماعتی برای امر مهمی چون مقابله با تضییع حقشان و اکثرا با زبانی تشنه چون کسی جرات آب دادن به آنها را نداشت ، با بدنهایی خسته در اثر تعقیب و گریز ماموران ،با چشمانی اشک آلود از گازهای سمی پرتاب شده به ایشان ، افتخار مجاهدت اعظم نسیبشان شد .

سوالی دیگری در این رابطه وجود دارد که اگر ایشان شهید بودند و طرف حق ، پس طرف مقابلشان باطل بوده است (اگر نگوییم حق مطلق بودند ولی بلا شک طرف مقابلشان باطل مطلق بود) و بواسطه همین موضوع هیچگاه آنها را شهید ننامیدند ، از مادران و پدران ایشان دلجویی نشد ، اکثرا مخفیانه خاکسپاری شدند و اجازه مراسم ختم نیز به آنها داده نشد و مانند منافقین و کفار با آنها برخورد شد ، چراکه اگر غیر این برخورد می نمودند ، نظریه اخذ نیابت و ولایت از حضرت صاحب روحی فداه با وساطت خبرگان ، زیر سوال می رفت.

2- ضرورت خونخواهی

حق تعالی : من قتل مظلوما فقد جعلنا لولیه سلطنا

آن کس که مظلوم کشته شده، برای ولی اش سلطه (و حق قصاص) قرار دادیم و همچنین شعار أعظَمَ اللهُ اُجُورَنَا وَ اُجُورَکُمْ بِمُصابِنَا بِالحُسین،که به تفسیر یکی از مراجع محترم صرف تعزیت و مراسم سوگ و ماتم نیست، پیام قیام و مبارزه و سلحشوری و خونخواهی را هم به همراه دارد . احادیث مختلفی که بر ضرورت دفاع از خون مظلوم وجود دارد ، از مراجع محترم استدعا دارد تا مشخص نمایند وظیفه فعلی ما و شما جهت قیام و خونخواهی این عزیزان ، چیست ؟

ایرادی که شاید در ذهن گروهی ایجاد شود ، این است که بنا به آیات و احادیث ولیّ دَم حق خونخواهی دارد ، و پاسخ این گروه نیز همان پاسخی است که در رابطه با ضرورت خونخواهی امام حسین (ع) توسط شیعیان مطرح می باشد و آن حدیث پیامبر اکرم أنَا وَ عَلِیٌ اَبَوا هذِهِ الاُمَّه هست که همه شیعیان را فرزند پیامبر و حضرت امیر می داند و بدین ترتیب در عمل خونخواه برادرانمان هستیم .

چطور وقتی خون یک مسلمان در اروپا توسط غیر مسلمانان ، ریخته می شود ، خونخواهی ها و پیامهای مختلف از دفاتر مراجع محترم صادر می گردد ، لیکن فرزندان ، دانشجویان و نخبه گان مظلوم این کشور که فقط در یک روز حدود 30 نفرشان از ناحیه گردن به بالا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند( جزئیات آماری پیوست ) سزاور خونخواهی یا حداقل همدردی با بازماندگانشان نبودند .

امید دارم که توجیهاتی چون حفظ نظام ، امنیت ملی و جلوگیری از خونریزی بیشتر را در پاسخهای مرجعیت نشنویم ، که در اینصورت با اینگوه توجیهات می توان عملکرد حسین بن علی را نیز زیر سوال برد.

3- حکومت اسلامی در دوران غیبت

امیرالمومنین : إِيَّاكَ وَ الدِّمَاءَ وَ سَفْكَهَا بِغَيْرِ حِلِّهَا فَإِنَّهُ لَيْسَ شَيْ‏ءٌ أَدْعَى لِنِقْمَةٍ وَ لَا أَعْظَمَ لِتَبِعَةٍ وَ لَا أَحْرَى بِزَوَالِ نِعْمَةٍ وَ انْقِطَاعِ مُدَّةٍ مِنْ سَفْكِ الدِّمَاءِ بِغَيْرِ حَقِّهَا وَ اللَّهُ سُبْحَانَهُ مُبْتَدِئٌ بِالْحُكْمِ بَيْنَ الْعِبَادِ فِيمَا تَسَافَكُوا مِنَ الدِّمَاءِ يَوْمَ الْقِيَامَةِ فَلَا تُقَوِّيَنَّ سُلْطَانَكَ بِسَفْكِ دَمٍ حَرَامٍ فَإِنَّ ذَلِكَ مِمَّا يُضْعِفُهُ وَ يُوهِنُهُ بَلْ يُزِيلُهُ وَ يَنْقُلُهُ

از حضرت امیر سخنان بسیاری در مورد خصوصیات حاکمیت اسلامی وجود دارد ، یکی از آنها در رابطه با نفی خونریزی توسط حکام می باشد و می فرمایند : از خونريزى بپرهيز، و از خون ناحق پروا كن، كه هيچ چيز همانند خون ناحق عذاب الهى را نزديك و مجازات را بزرگ نمى‏كند، و نابودى نعمت‏ها را سرعت نمى‏بخشد و زوال حكومت را نزديك نمى‏گرداند، و روز قيامت خداى سبحان قبل از رسيدگى اعمال بندگان، نسبت به خون‏هاى ناحق ريخته شده داورى خواهد كرد، پس با ريختن خونى حرام، حكومت خود را تقويت مكن. زيرا خون ناحق، پايه‏هاى حكومت را سست مى‏كند و بنياد آن را بر كنده به ديگرى منتقل سازد.

آیا در حوادث اخیر اینگونه به گلوله بستن قشر تحصیل کرده و بازداشت و اعمال خشونت و تهدید جهت اعترافگیری و بردن آبروی مومنین با پخش اعترافات افرادی انقلابی که به فاصله کمتر از یک ماه بعد از بازداشت همگی تغییر ناگهانی عقیده  به یک سمت و سوی تحمیلی پیدا کردند ، همچنین بی عدالتی در طرفداری از حزبی خاص مقابل حزب دیگر و اعلام عمومی آن توسط خطیب جمعه و صدور حکم قتل تعداد بسیاری از مسلمانان بصورت علنی در فردای آن روز و مواردی دیگر ، این نکته را تایید نمیکند که تئوری حکومتهای اسلامی که گاها آنرا تا ارتباط مستقیم وحی گونه به حضرت حق ، بالا برده و القاب و صفات حضرت صاحب را به خویشتن نسبت داده ، بعلت قدرت طلبی انسان غیر معصوم شکست خورده است .آیا اطاعت از این گونه حکومتها جایز است ، آیا اتفاقات اخیر نمی بایست انسانهای آزاده و روشنفکر را بر علیه حکومت ظلم و جور بر انگیزاند ؟

در خاتمه ضمن ارائه چند جدول آماری از نحوه کشتار شیعیان و مسلمانان این نکنه را یادآور می گردم ، چنانکه در مطلع سخن پوستری طراحی شده از وضعیت فعلی جامعه اشاره گردید ، در ردیف اول آن علمایی مشاهده می گردد که حضرات از نحوه سلوک و شجاعت ایشان در ابراز عقاید بسیار تعریف کرده اید و حقیر هنوز جرات خیره شدن به چشمان بعضی هاشان را ندارم . در دوران هر کدام حکومتهای غیراسلامی حاکم بودند ولی جرات جسارت به پیروان ایشان را نداشتند ، حال بر سر مرجعیت شیعه چه اتفاقی افتاده که معترضین را اینگونه مورد ضرب و شتم ، بی آبرو و مصدوم کرده یا می کشند . آیا در زمان مرجعیت این بزرگان حکومتی جرات می نمود که پبروان آنها را دستگیر کرده و در اثر شدت شکنجه های شکنجه گران حرفه ای و آموزش دیده آنها در زندان کشته و مخفیانه خاک سپاری کنند .

بر سر مرجعیت شیعه چه آمده که به پسران و دختران مسلمان در زندانها تجاوز می گردد و کماکان سکوت خود را نمی شکند . آیا این سکوت ممتد ، خود باعث نگردید که حکومت هر روز نسبت به روز قبل بیشتر از خود وقاحت نشان دهد .

مگر دو روز بیشتر در این دنیا به آرامش زندگی کردن و با هزاران توجیه خود را از حرکت بازداشتن ، چقدر ارزش دارد که بخاطر آن صدای ناله مادران داغدیده بگوش نرسد ، بغض جوانان سرکوفته مشاهده نگردد و با آبروی دین و اهل بیت اینگونه توسط یک قوم ظالم در سطح بین المللی بازی شود .

یکی از بستگان نزدیک بنده مادرشهیدی بود که در آزاد سازی خرمشهر فرزند خود را تقدیم نموده بود ، در این ایام با مشاهده فیلم شهادت یک بانوی فوق لیسانس فلسفه در همان لحظه دچار حمله قلبی و راهی بیمارستان شد ، آیا ولی نعمت ما حضرت ولایت مطلقه تکوینی با مشاهده این صحنه ها از جامعه مرجعیت ما راضی است . آیا بهتر نیست بعضی آقایان این لباس را که قبلا بر تن پاکترین بنده های خدا بود را در اعلامی عمومی از تن برکنند و خود را از این مسئولیت خطیر رها نمایند .علمای اسلام آیا ناظر حبس انسان های آزاده و آزادی طلب در ایام ماه مبارک ، بسته شدن روزنامه ها ، اینترنت و سایر ابزارهای اطلاع رسانی و خفقان و دیکتاتوری اسلامی نیستند ؟

آیا توجه نمی کنند که مرجعیت آنها تا این اندازه ضعیف شده که جوانان و نخبه گان کشور اهل بیت ، بعد از حبس رهبران حزبی خود ، و عدم اعتماد به ایشان در خارج از این بلاد بدنبال رهبریت جنبش خود می گردند ؟

سخن آخر این حقیر خطاب به همرزمانم ،
عزیزان پاسداری از خون مظلوم آن چنان اهمیت دارد که اگر می بینید اعمال واجب چون روزه گرفتن در این ماه حتی یک لحظه حرکت شما را در این امر مهم به تاخیر می اندازد ، آن روزه و نماز حرام است ، شما سبز جامگان که خود را از عوام فریب خورده جدا نموده اید نیک می دانید که دفاع از خون مظلوم ، چقدر قلب نازنین حضرت بقیه الله را شاد می نماید، ای حاجی که به حج می روی ، ای مسلمانان خواب زده جهان ، اگر در دفاع از خونهای مظلومان بپا نخیزید ، در سپاه یزید قرار دارید و خود نمی دانید . هر روزتان عاشوراست یعنی هر روز باید بترسید که آیا در جبهه حق هستید یا باطل ، اینبار سپاه حسین زمان اگر چه در اکثریت هست ، ولی مظلوم است ، چرا که انسانهایی پاک و ژرف اندیشند که حاضر به ریختن هیچ خونی حتی خون دشمنان خود با اقدامات مسلحانه نیستند(انزجار از سخن رئیس انتظامی از اینکه با افتخار می گفت کودتاچیان نیروی بسیج را محاسبه نکرده بودند. مزدوران شما اگرصدای یک تیر از جناح مقابل شنیده بودند متوجه میشدید که هیچ کدام بسیجی نبودند ، بلکه بسیجیان واقعی در خانه های خود زجه میزدند که خدایا چگونه خون همرزمانمان را این قدرت طلبان پایمال نمودند) ، از اینرو مفتخر بنام سپاه سبز شدند ، اسلحه شان قلم سبزیست که مدتی است شکسته شده و دو قطره پاک اشک و خون ، سبز می اندیشند ، میترسند ، میرقصند ، می میرند ولی ذلت نمی پذیرند .

این نامه در اول شهریور یکهزار و سیصد و هشتاد و هشت توسط حقیر تنظیم شد ، مسئولیت کلیه مطالب با خود بنده می باشد ، تا یک هفته منتظر جواب مرجعیت محترم می مانم ، بعد از آن در صورت عدم ارسال پاسخ ، تحقیقات خود را در مورد کمونیسم آغاز می کنم .


                                                                                                                                     سلام خدا به روح پاک این عزیران و مظلومان
                                                                                                                                                              1/6/88


آمار شهیدان جنبش سبز تا کنون و بر اساس منابع موجود خبری


       پايگاه اطلاع رسانی راه سبز امید ، پارسا با هدف اصلی زنده نگاه داشتن ، تداوم راه و دفاع از حقانیت شهدای حوادث بعد از انتخابات سال  1388 بر 
       پایه اصول دین اسلام (و نه اصولی که توسط حکام دینی آن تحریف شده است ) و با مشارکت جمعی از فعالان داخلی و  خارجی فن آوری اطلاعات،
          افتتاح گردید.
    
       بازدید کنندگان محترم می توانند با ارائه پیشنهادات یا مشارکت در بخشهای مختلف پایگاه ما را در این امر شریف یاری نمایند . 

       به استحضار بازدیدکنندگان اطلاعاتی و  یا طرفداران حکومتهای اسلامی قبل از ظهور می رساند  که ،  گروه  مدیریتی سایت  و  طرفداران این عقیده ،
       همگی از پیروان دین مبین اسلام بوده و  هدفشان دفاع از خونهای به ناحق ریخته شده عزیزان ، هموطنان و  هم کیشان خود می باشد ، عزیزانی که
       تا قبل از آخرین لحظات شهادت ، زمزمه کننده ذکر شزیف الله اکبر بوده و در اثر پیاده روی و کتک خوردن زیاد با زبان تشته مظلومانه کشته شدند، و این
       در حالی بود که حاکمان اسلامی آنها را  که قشر تحصیل کرده  و  نخبه کشورشان بودند ،خس و خاشاک و آشوبگر نامیدند. هر چند اگر خس و خاشاک
       هم بودند بنا به دستورات دینی دفاع از خون  آنها بر ما واجب بود .
    
       در خاتمه ضمن خوش آمد به شما بازدید کننده  گرامی به اطلاع می رساند که  بنا بر فرموده اولیا خدا ، اگر خون ناحقی ریخته شود بالاترین عامل برای
       پایين آمدن عذاب الهی است ، بنا براین هرگونه سکوت و  عدم اهتمام به پاسداری از این خونهای پاک ،ما را نیز در این عذاب فرو خواهد برد، مستدعی
       است با تمام توان و بضاعت خود در این مهم کوشا باشید.
     
       نهج البلاغه، فرمان حضرت علی(ع) به مالک اشتر :


       إِيَّاكَ وَ الدِّمَاءَ وَ سَفْكَهَا بِغَيْرِ حِلِّهَا فَإِنَّهُ لَيْسَ شَيْ‏ءٌ أَدْعَى لِنِقْمَةٍ وَ لَا أَعْظَمَ لِتَبِعَةٍ وَ لَا أَحْرَى بِزَوَالِ نِعْمَةٍ وَ انْقِطَاعِ مُدَّةٍ مِنْ سَفْكِ الدِّمَاءِ بِغَيْرِ حَقِّهَا وَ اللَّهُ سُبْحَانَهُ مُبْتَدِئٌ بِالْحُكْمِ بَيْنَ

       الْعِبَادِ فِيمَا تَسَافَكُوا مِنَ الدِّمَاءِ يَوْمَ الْقِيَامَةِ فَلَا تُقَوِّيَنَّ سُلْطَانَكَ بِسَفْكِ دَمٍ حَرَامٍ فَإِنَّ ذَلِكَ مِمَّا يُضْعِفُهُ وَ يُوهِنُهُ بَلْ يُزِيلُهُ وَ يَنْقُلُهُ

        [ای مالک] از خونريزى بپرهيز، و از خون ناحق پروا كن، كه هيچ چيز همانند خون ناحق عذاب الهى را نزديك و مجازات را بزرگ نمى‏كند، و نابودى نعمت‏ها را

        سرعت نمى‏بخشد و زوال حكومت را نزديك نمى‏گرداند، و روز قيامت خداى سبحان قبل از رسيدگى اعمال بندگان، نسبت به خون‏هاى ناحق ريخته شده داورى خواهد

        كرد، پس با ريختن خونى حرام، حكومت خود را تقويت مكن. زيرا خون ناحق، پايه‏هاى حكومت را سست مى‏كند و بنياد آن را بر كنده به ديگرى منتقل سازد.

                                                                                                                                                                         با سپاس

                                                                                                                                                       مدیریت پايگاه اطلاع رسانی راه سبز امید 


 

موضوع : تصاویر قبرهای بدون اسم و مشخصات فردی بهشت زهرا

                                                                                                                                       

یک ماه پیش در مراسم خاکسپاری یکی از بستگان ، قطعه 302 بهشت زهرا محل دفن ایشان تعیین شد .

این قطعه جزء قطعات جدید بهشت زهرا واقع در مقابل درب قدیم ، طرف دیگر اتوبان می باشد . بمحض ورود ما بر سر مزار موتورهای امنیتی از انتهای محوطه آمدند و تا پایان خاکسپاری بشدت مراقبت می کردند ، تا کسی فیلم برداری نکند.

با همه این شواهد توانستم از داخل ماشین از این قبرها که غریبانه دفن شده بودند و تنها یک شماره روی آنها نصب شده بود ، تصاویر و فیلمی با موبایل هر چند از راه دور تهیه کنم .

همان روز فیلم را به دو شبکه ماهواره ای فوق الذکر پست کردم ، ولی متاسفانه تصاویر فوق اطلاع رسانی نشد .

به مدیران شبکه های فوق در انتخاب گزینشی و گاها جهت دار اخبار این مطلب را عنوان می نمایم که درست است که شما نیز قسمتی از اهداف خود را بر پایه تامین منافع مالی خود قرار می دهید ، لیکن این بار طرف شما هموطنان مظلومتان هستند که در چنین جو دیکتاتوری اسلامی با نهایت خفقان و تحمل رنج با این توحش مبارزه می نمایند ، اینگونه کشته می شوند ، و آنطور که در تصاویر خواهید دید بخاک شپرده می شوند .

اگر مشکل مالی است ، شماره حسابی اعلام نمایید ، تا جنبشی که اینگونه برای آزادی کشورش جانفشانی می کند ، مشکلات مالی شما را نیز بر طرف نماید . ولی به خون عزیزان قسمتان می دهیم در اخبار صادق باشید . ما اینجا خون می دهیم ، از هموطنان در خارج کشور توقع داریم با اطلاع رسانی صادقانه خود ، از تضییع آن جلوگیری نمایند .

لینک تصاویر مزار شهیدانی که بصورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا خاکسپاری شده اند در بخش پوسترهای سایت موجود می باشد .

 


Free Web Hosting